Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Головна > Про нас

Quzhou HanYin подарунок facotry реєструється у Гонконгу. Два Дочірнє підприємство (HanYin подарунок заводу і HanYin електронного бізнесу компанії) розташований в провінції Чжецзян Китаю.


Також ми нашої продукції входять: Різдвяна ялинка продукти, ключові ланцюга, відкривачка, намет, гамак відкритий товарів і рекламних сувенірів тощо. У нас є власний професійний заводів і дизайнера, фабрика прямих продажів, щоб забезпечити конкурентоспроможні ціни за високу якість товарів .can надати купівлі послуг для багатьох іноземних клієнтів, тому що у нас є краще розуміння завод в Китаї і мають багатий професійний для ринку за кордоном, так що ми можемо надати набагато краще і професійне обслуговування нашим клієнтам


У нас є професійна команда для закордонних торгівлі і кожен з них вибрано через багато строгий аналізи, таким чином, ми можемо переконатися, що вони є закордонні команди, торговий з великий досвід у закордонних торгівлі і відмінної якості, які можуть обслуговувати клієн з гарним розумінням їхні вимоги і може допомогти їм в перший раз.


Ми співпрацювали з багатьох іноземних клієнтів успішно. Ми впевнені, що наш продукт може привести нас до на світовій арені. Різниця регіонів та клієнтами буде пропонувати найбільш професійних пропозиції та допомогу для наших клієнтів, відповідно до потреб клієнтів та їх ринку.


Відповідно, ми щиро хотів мати довгострокові ділові відносини з клієнтами вдома і за кордоном, просвітлення блискуче майбутнє комерційний.

компаній.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!