Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяні вогні Різдвяні вогні

Людей в усьому США прикраси для святкування Різдва. У житловому районі Техасу люди з барвисті Різдвяні вогні прикрасити будинок. Деякі сім'ї Новорічне прикраса поставляється з поточних політичних тем. Власник будинку пояснив, чому він повинен був зробити різдвяні прикраси. Він сказав: "багато людей бачити наші різдвяні прикраси були вражені, кажучи: я ніколи не бачив такого роду прикраси, це робить нас щасливими, ми відчуваємо, що ми заслуговуємо."


Для багатьох американців міцний символом Різдва є національній ялинці на Національний Молл у Вашингтоні. У нічний час церемонії зазвичай президентом або першої леді лит Різдвяні вогні на дереві. Для багатьох християн Свічка Різдва, ймовірно, кращий подарунок.


У Міннесоті крамар, названий Jin·fuersi продає те, що він сказав, що свічки з ароматом Ісуса. Вона сказала, що цей аромат може принести затишок. Цей Свічка є пару побожні християнських відповідно на біблійну розповідь виготовляються з. Біблія називає Ісуса одяг мають запах Кориця та миро, Чень Xiangmu


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!