Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяне гірлянда Посібник з купівлі

Різдвяне гірлянда Посібник з купівлі


Різдвяна гірлянда - декоративний вінк або шнур, який може складатися з різних предметів, натюрмортованих на святі. Це дуже популярно для прикраси ялинок, а також всередині та за межами будинків. Гірлянди можуть бути створені, використовуючи як штучну, так і натуральну зелень у різних моделях дизайну. Незважаючи на те, що гірлянди зараз вважаються загальними новорічними прикрасами, різдвяна гірлянда має свої коріння в європейських традиціях після збору врожаю та ранніх американських поселенців, які принесли звичаї до Нового Світу. Різдвяні гірлянди поставляються в різних типах і стилях або можуть бути зроблені з нуля, використовуючи предмети, які представляють Різдво, такі як вічнозелені гілки та ягоди. Деякі гірлянди мають світло, а інші - бісером або стікаються, як сніг. У цьому посібнику досліджується, як різдвяні гірлянди стали популярним предметом обробки, різними способами використання гірлянд в оформленні, різними типами різдвяних гірлянд, які можна придбати або виготовляти, і як знайти різдвяні гірлянди онлайн за допомогою http: //www.hanyin-christmastree. Com / .

Christmas garland

Історія Різдвяних гірлянд

Різдвяна гірляндська традиція сприймається раннім європейцям, які натягнули канати гірлянди як спосіб заробити додаткові гроші після врожаю восени, коли ще мало що робити. У цей безвихідний період між урожаєм та Різдвом, робітники вдавалися до лісу і збирали листя разом, щоб побудувати гірлянди. Найчастіше найпопулярнішими елементами, які використовували люди для виготовлення гірлянд, часто були сосна, ялина та кедр, але популярні були також кукурудза, апельсинові пілінги, мохи та сухофрукти.

Сім'ї часто зібралися навколо каміна біля вечора, щоб крутити предмети, які вони зібрали впродовж усього дня, в гірлянди канати, які в один вечір міг бути від 20 до 40 ярдів. Оскільки гірлянди були зроблені тільки після урожаю, який був безпосередньо перед сезоном відпустки, гірлянди стали ознакою початку різдвяного сезону.

На початку 1900-х років природні листя дедалі дефіцитні в лісах і сільській місцевості. Люди стали звертатися до штучних пластмасових предметів, щоб зробити їх гірлянди. Пластичні вічнозелені та голлі стали популярними у той час через відсутність природних предметів. Зрештою, шовк використовувався для створення квітів і зелені, і це незабаром стало предметами, які найчастіше використовуються для виготовлення гірлянд з-за їх реалістичного вигляду. У 60-х роках вініл та ПВХ стали популярними матеріалами, що використовуються при будівництві гірлянд, через їх низькі виробничі витрати та реалістичність.


Різні способи використання гірлянда

Різдвяні гірлянди - найпоширеніший декоративний елемент Різдва за межами ялинки. Сьогодні гірлянди знаменують прихід святкового сезону настільки ж, як і протягом сотень років. Гірляндии мають багато різних способів, коли мова йде про створення теплого святкового оточення в будинку.

Площа

Використовуйте

Різдвяна ялинка

Часто використовується для мотузки навколо ялинки; можуть бути зроблені з різних предметів, таких як попкорн, мішура або вогні; створює святковий вигляд

Баністер

Зазвичай обертається навколо неї або висівається назовні її для декоративного ефекту; святкує святковий декор на головному поверсі на підлогу вище; освітлює сходи

Вогнище

Розміщений навколо передньої частини каміна; забезпечує домашню атмосферу природного багаття

Мантія

Працює по верхній частині мантії каміна або зависає перед ним; обриває камін із натуральним та святковим декором; посилює привабливість полум'я

На вулиці

Можна висіти на під'їздах та перилах, щоб акцентувати різдвяні вогні; можна розмістити на деревах та кущах, щоб створити відчуття відпустки

Двері

Забезпечує чудову обробку дверей та дверних прорізів, що підкреслює святковий настрій; легко помітити, переходячи з однієї кімнати в іншу

Різдвяні гірлянди зроблені з безлічі різних матеріалів, щоб відповідати кожній з областей у таблиці вище. Вибрані матеріали повинні доповнювати кольори та матеріали в цьому районі.


Різні типи різдвяних гірлянд

Гірляндии поставляються в різних дизайнах, щоб задовольнити різні потреби, коли мова йде про прикраси для різдвяного сезону. Новорічна гірлянда, як правило, продається довжиною приблизно 9 футів, діаметром від 6 до 8 дюймів. Висока вартість гірлянди може бути настільки ж шириною, як 10-20 дюймів, якщо це потрібно, але тонша гірлянда є більш практичною для більшості декоративних потреб, таких як оздоблення навколо дверей і на мантії.


Передні гірлянди

Освітлені гірлянди мають невеликі вогні, які переплітаються в основному матеріалі гірлянда, щоб забезпечити дуже унікальний і привабливий декор. Світло може бути чітким, кольоровим, світлодіодним або декількома кольорами залежно від бажання людини. Переднє освітлення гірлянди дуже популярне для розміщення на камінних майках, ялинках, а також на сходах поруччя.

Традиційна сосна

Соснові гірлянди - це звичайна та багатоцільова гірлянда, яку можна використовувати у будь-якій декоративній обстановці. Горіхи з сосни більшою мірою нагадують оригінальні природні предмети, які збирали в лісах для виготовлення гірлянд сотні років тому. Це дає йому дуже традиційну апеляцію, яка чудово співпадає з античними та класичними мотивами. Гірлянди сосни можуть бути попередньо освітлені або можуть бути змішані з іншими типами гірлянд, щоб створити різні ефекти. Вони звичайно використовуються у всіх областях будинку для прикраси.

Бісером гірлянди

Біноклі гірлянди мають різні розміри і форми, і в самих різних кольорах залежно від стилю використовуваних намистин. Акрилові кристали та скляні намистини - популярні святкові акценти в різних кольорах, і вони можуть бути переплетені з іншими типами гірлянд, щоб створити унікальний ефект. Гарячі гірлянди найчастіше використовуються як акцент на поручнях та навколо дверних прорізів, але можуть використовуватися у всіх областях декору, особливо в комбінації з іншими типами гірлянд.

Ягідні гірлянди

Ягідні гірлянди - це дуже популярний гірляндний тип, який можна використовувати самостійно або змішати з іншими типами, щоб акцентувати їх. Його часто використовують з гірляндами із сосни через традиційну привабливість. Ягоди були одним з предметів, які люди закуповували з лісу, щоб зробити гірлянди сотні років тому. Вони дозволять ягодам сушити і затвердіти, а потім використовувати їх разом з виноградниками, щоб зробити гарні гірлянди канати. Сьогодні ягоди синтетичні і мають багато різних кольорів та візерунків. Штучні ягоди мають перевагу з'являтися так, ніби вони були просто підібрані, на відміну від натуральних ягід, які довелося висушувати. Ягідні гірлянди корисні скрізь у будинку, але блищати в областях, де потрібно більш тонке дотик, таких як кухні або ванні кімнати.

Мінеральні гірлянди

Вінілові гірлянди є одним з найбільш святкових видів гірлянди зі своїм мерехтінням матеріалу, який імітує ефект льоду. Вінілові гірлянди найчастіше використовуються на різдвяних деревах, де воно петлі навколо дерева, але його також дуже популярно на балюзі, де його блискучі властивості створюють яскравий ефект. Вінілові гірлянди поставляються у багатьох різних стилях і кольорах, щоб задовольнити будь-який стиль декору.

Спарені гірлянди

Спарені гірлянди схожі на соснові гірлянди, але покриті штучною речовиною, яка нагадує сніг. Спарені гірлянди особливо привабливі, коли декоратор хоче вразити сніжне Різдво, а традиційна сосновий гірлянді, змішана зі сніжною стрижкою, створює саме таку привабливість. Скріплені гірлянди, як правило, знаходяться на камінній манті або вогнищі, або де завгодно можна розмістити традиційну сосновий гірлянди.

Як купити різдвяні гірлянди :

Коли ви шукаєте різдвяні гірлянди для покупки в Інтернеті, найкращий спосіб знайти продукт, який ви шукаєте, - це використання потужних інструментів пошуку, доступних на http://www.hanyin-christmastree.com . Просто перейдіть на домашню сторінку веб- сайту та введіть пошуковий термін, як Різдвяна гірлянда, у вікно пошуку. Це поверне різноманітні результати аукціону, в яких присутня гірлянда різних стилів та типів, пов'язаних з Різдвом. Ви можете уточнити ваш пошук, вибравши різні категорії, які будуть звужувати ваш пошук за більш конкретними аспектами, які вас цікавлять. Якщо результати пошуку занадто широкі, ви можете ввести більш конкретні терміни ключових слів, які деталізують кольори, чи хочете ви освітлені чи неохайні гірляндські типи. Як тільки ви вирішите точне гірлянди, яке вас цікавить, наступним кроком буде перевірка продавця.

БЕТТИ XU

КЖЖОЙ ВИНГА ПОДАРУНКИ CO., LTD.

НЕМАЄ. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, CHINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

КОНТАКТ ONLINE:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Висновок

Різдвяні гірлянди є одним з найпоширеніших декоративних предметів, пов'язаних з Різдвом, майже так само, як з Різдвом. У попередні століття гірлянди виготовлялися працівниками простого поля після закінчення врожаю, використовуючи природні предмети, які вони збирали з лісу та сільської місцевості. Різдвяні гірлянди були виготовлені у довжині канатів завдовжки до 40 ярдів, і їх можна було обгорнути навколо світлих постів та дерев, щоб створити в місті святкову атмосферу. Сьогодні, різдвяні гірлянди також сигналізують про початок святкового сезону, надаючи такий же декоративний дух, який вони зробили сотні років. Багато матеріалів використовується для виготовлення різдвяних гірлянд, від мінеральної до ягідної. Декоратори можуть знайти будь-яку гірлянду у різноманітних кольорах та розмірах шляхом пошуку за адресою http://www.hanyin-christmastree.com . Ми робимо це швидко і легко знайти різдвяні гірлянди, які додадуть особливий дотик до будь-яких різдвяних прикрас.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!