Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяна ялинка є основним орнаментом для святкування Різдва

Новорічна ялинка відповідає святкуванню різдвяних необхідних орнаментів, але також є частиною Різдвяного свята. Якщо вдома немає ялинки, це значно зменшить святкову атмосферу.

24 грудня називається різдвяна ніч, це сімейне возз'єднання, разом різдвяна вечеря, кожен подарунок момент. Різдвяна ялинка є обов'язковою для фестивалів. Зазвичай вона покрита маленькими ялицями або сосновими деревами, а гілки покриті орнаментами, подарунками та ліхтарями. Різдвяна ялинка Існує яскрава зірка на верху дерева, щоб вказати, як три королі Сходу йдуть до Віфлеєму. За переказами німецький релігійний реформатор Мартін Лютер прикрашає першу в світі ялинницю, щоб усі люди могли насолоджуйтеся різдвяними нічними зірками, що блищатимуть красою гір наступної ночі.

Новорічна ялинка відповідає святкуванню різдвяних необхідних орнаментів, але також є частиною Різдвяного свята. Якщо вдома немає ялинки, то Різдвяна ялинка значно зменшить святкову атмосферу. Ми всі знаємо і знаємо новорічну ялинку, але для походження різдвяної ялинки, сенс новорічної ялинки ви знаєте, скільки? Тут, Сяобянь, щоб дати вам про походження новорічної ялинки!

По-перше, походження ялинки (1): легенда про різдвяну ялинку

Сучасні новорічні ялинки виникли в Німеччині, а пізніше поступово популярні у світі, як різдвяні свята в одній з найвідоміших традицій. Кажуть, що ялинка вперше з'явилася в Стародавньому Римі в середині грудня, німецький місіонер Микола в 8 столітті з вертикальним деревом, присвяченим дитині. Тоді німці прийняли 24 грудня як свято Адама та Єви та поставили на "сад саду", який символізував Едемський сад, Різдвяну ялинку, і повісив печиво від імені святого хліба, що символізує спокуту, і свіча і м'яч, що символізує Христа. До XVI століття релігійний реформатор Мартін Лютер, C, заснував Різдвяну ніч для зоряної ночі, призначений для розміщення на ялинку свічки та кульки вдома.

По-друге, походження новорічної ялинки (2): легенда про різдвяну ялинку

Для походження новорічної ялинки на Заході теж є інша приказка: в Різдво є хороший фермер, тепло розважив мандрівну дитину, розлучившись, дитина зігнув гілку, вставлену на землю, розвіявся дерево, дитина вказала до дерева, щоб фермери казали: "Щорічно сьогодні, Різдвяна ялинка, дерева покриті подарунками та кулями, щоб погасити вашу доброту". Після того, як дитина пішов, фермер виявив, що гілки дерев перетворилися на маленьке дерево, він зрозумів, що оригінальний прийом є посланцем Божим. Отже, Різдвяна ялинка сьогодні люди бачать, що різдвяна ялинка завжди висить на маленькому подарунку та кулі

По-третє, походження ялинки (3): легенда про різдвяну ялинку

Згідно з записами Різдвяного звичаю, перша різдвяна ялинка - це невелика пальма білої частини міста. У першу ніч Ісусового народження Діва Марія та святий Йосип пішли в холодне місто, дуже втомилися, і Дева під час дерева впала під дерево, трохи пальми, дивись, ялинка розширила свої гілки, Діва Марія протистояти холодному вітрові вітру. У середині ночі Ісус Христос народився. У цей час на небі з'явилися особливо яскраві зірки, випущені чудесне світло, безпосередньо потрапляли в маленьку головку пальми, облетіли в прекрасний отвір. З тих пір маленьке буре дерево на Різдво, це припадає на славетне становище.

По-четверте, походження новорічної ялинки (4): легенда про різдвяну ялинку

Легенда, є людина, названа Fulu Lunting, приховані святі, що живуть в Німеччині, гора Ельзас, він дуже любить дітей. Одного року Різдва він сподівався, що найближчі діти зможуть зіграти щасливо разом, але вони були бідними і не мали грошей, щоб купувати улюблені дитячі іграшки та цукерки, тому він був незграбним за це. У випадку

Одного ранку, коли Фюлет Лентін ходить в лісі, він раптом побачив невеликий кедр, а дерева були покриті снігом, а багато сонячних променів лежали на сонці, а сонце блищало і блищало. І він приніс дерево назад і вилив його в басейн. І взявши в лісі деякі дикі фрукти, а потім борошно, зробив якийсь хрест або торт у формі зірки, який висить над гілками. І з деякими дрібними свічками, вставленими в гілки, Різдвяна ялинка дерево одягається в сліпуче, дуже красиво. У переддень Різдвяного дня Філле Лентінг відіграв дзвін, діти почули, пішли до свого котеджу, всі навколо дерева, танцювали співають різдвяні пісні, а потім Фулу мисливці торта до дитини, ми їмо, нехай кожен мав щасливе Різдво. Пізніше цей звичай поширюється.

У 1837 році німецька принцеса Хелена, одружена з французьким герцогом, також з нею потрапила на Різдво в Париж. У 1841 році чоловік Вікторія поклав новорічну ялинку, ялинку, розташовану перед палацом Віндзор. Цей звичай поширювався від королівської сім'ї до шляхти, а потім популярний для народних.

Новорічна ялинка (Christmastree) - це свічка і прикраси до ялинки або чужих сосен, це, з його красивою поставою, стало незамінним прикрасом Різдва. Широкий вибір різдвяних ялин, є натуральні соснові і кипарисові дерева, є штучна ялинка та біла новорічна ялинка. Різдвяна ялинка Кожна новорічна ялинка накривається масивом прикрас, але вершина кожного дерева повинна мати велику зірку, символ трьох братів, які слідують за зіркою і знайти Ісуса, і тільки сім'я сім'ї може поставити цю надію. Зірка висить на.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!