Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяна ялинка лампи одягаються майстерністьВсе більше людей з Різдвом Христовим вітром, неминуче прикрашати ялинку, коштували мозку. Літня ялинка є найпростішою прикрасою - "Christmas Tree With Light" пропорція підходить, витончена висяча лампа на різдвяній ялині може зробити фестиваль більш рухливим та блисним.

Новорічна ялинка Лампа одягаються

Різдво приходить, багато людей зайняті покупкою речей, щоб одягати новорічну ялинку, в якій, безумовно, є обов'язковою лампочка ялинки. Але як новорічна ялинка прикрашає світло? Який колір ялинкового світла краще подивитися?

1, червоний, зелений, символізує святковий. Теплий червоний колір може принести нам ентузіазм, сподіваюся, традиційна зелена новорічна прикраса є основним кольором Різдва в США, ялинка з світлом також є найпоширенішим використанням сімейства макета кольорів, це може підкреслити святкову атмосферу. Санта-Клаус в червоних, червоних стрічках, дзвонах, з зеленою ялинками, червоними посудинами з зеленими серветками, червоними і зеленими гірляндами та ін, Christmas Tree With Light - створити теплу різдвяну атмосферу гарних аксесуарів.

2, золото, символ моди. Золотий стиль Різдва в останні роки, через його сильне відчуття моди, золото також стає основним кольором різдвяних прикрас. Низькопрофесійний розкішний аромат, відображений у блискучому кольорі та в образі троянди. І прикрасити ялинкові прикраси, новорічну ялинку з легкими підвісками до основного позолоченого, золотистого миготіння для дому, щоб додати яскравий новий колір.

3, білий, срібло, що символізує чистоту. Білий і його розширений колір срібло є основним кольором Різдва в Європі, він символізує чистоту Пресвятої Богородиці, це тема різдвяного кольору. Чистий білий колір, як сніг, тремтить в повітрі, пластівці падають на дерево, вулиці. Різдвяна ялинка зі світлом Любіть срібних або білих друзів у рождественському стилі, спробуйте поставити срібну ялинку в спальні, на дереві якомога більше, використовуючи срібні стрічки та срібні дзвони. Для того, щоб срібна тема новорічної ялинки була більш помітною, лампочка також є гарним вибором


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!