Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Новорічна ялинка є гарним місцем для створення теплі різдвяні атмосфери


Новорічна ялинка та деревообразна винахідлива комбінація - це новий тип ландшафтного декоративного освітлення. Зовнішній вигляд моделювання реалістичний, красивий, практичний. Гарне місце, щоб створити теплу атмосферу Різдва.

Новорічна ялинка є новим типом симуляційних ландшафтних вогнів. Різдвяна ялинка з легким Захист навколишнього середовища, довге життя, прекрасна. Дерево виходить на симуляційний матеріал, джерело світла для світлодіодів, висота, як правило, 2-7 метрів, широко використовується у квадраті, у внутрішньому дворику, на майдані відпочинку, у фойє та інших місцях. Різдвяна ялинка зі світлом Енергозберігаючі і довговічні функції, що складаються з відсутності традиційних ландшафтних вогнів, є революційними продуктами подібних ламп.

два Аналіз:

1. Ціна дерева світла базується на висоті лампи, діаметрі і кількості листів (кількість листів і кількість частинок світлодіодів тієї ж лампи) і колір лампи (колір червоний, жовтий , синій, білий, зелений та рожевий, ялинка з світлою червоною та жовтою - найнижча ціна, а потім найвища - синій, білий, зелений та рожевий), щоб обчислити розмір світла дерева, щоб використовувати середовище відповідно до деревосвітових вогнів та кількість освітлювальних приладів для проектування. Тепер ми використовуємо висоту лампи дерева, як правило, в приміщенні 70 см-350 см, зовнішні 400см-700см, також можуть бути налаштовані відповідно до фактичних потреб сайту.

2. Опис матеріалу:

Головне стовбурне світлодіодне дерево для сталевої труби, відгалуження для сталевої труби або сталі, зовнішня симуляція кору. Застосовуються для запобігання високотемпературним температурам на 60 градусів / низькій температурі -35 градусів / УФ / старіння, екологічно чистих матеріалів, залишає для гнучкого старіння матеріал, джерело світла для освітлення ялинки, є водонепроникним, низьким тиском низького тиску, життя довголіття.

3. Напруга та рівень захисту електромережі Опис:

220 В напруга на вході, джерело дерева джерела фактичної напруги 12-54 В (вбудований трансформатор), енергозбереження, може гарантувати використання безпеки. Ялинкові ліхтарі відрізняються від інших світлодіодних освітлювальних приладів. Різдвяна ялинка зі світлом Низька напруга постійного струму може бути зменшена на відкритому повітрі внаслідок пожежі, спричиненої пошкодженням, а потім додати світло на захист подвійної термоусадочної трубки, що дозволяє ефективно уникнути пошкодження вітру та води

4. Інструкція з монтажу та технічного обслуговування:

Листи та світлодіодні частки світла фіксуються на кожній гілці, на будівельній стороні, доки сам виріб закріплений відповідно до слоту підключення, Christmas Tree With Light, а потім головний вал та відповідний роз'єм шнура живлення можуть бути підключені, міцні та зручні . Підтримка лампочок на новорічні ялинки, ніж інші ландшафтні окуляри, проста і зручна, просто потрібно видалити легку струну, встановити нову легку ланцюжок можна.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!