Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Прикраси різдвяної ялинки

Різдвяна ялинка є частиною Різдвяного свята з свічками та прикрасами, які прикрашають ялинки або сосни. Сучасна ялинка виникла в Німеччині. Немці влаштували ялинку (дерево Едемського саду) в будинку 24 грудня Адама та "День дня", а також висів печиво на ньому, що символізує святилище (знак християнського спокутування). Сучасне використання всіх видів печива замість священного хліба, але також часто додається символ Христових свіч. Крім того, в інтер'єрі також є різдвяна вежа, являє собою дерев'яну трикутну структуру, є багато маленьких сітці, розміщена статуя Христа, башта, прикрашена вічнозеленою листям, свічками Різдвяного дерева і зіркою. До XVI століття різдвяні башти та дерева Еден були об'єднані в Різдвяні ялинки

Зараз все більше народів Різдво, багато сімей люблять різдвяний вечеря. На додаток до їжі краще, але також робити вдома, щоб прикрасити атмосферу ах. Новорічна ялинка є найпростішою новорічною прикрасою, попередня різдвяна ялинка дуже велика, якщо не двір не займаються. Але тепер ялинка велика, маленька, складна і абстрактна. Навіть якщо у вас немає особняка, ялинка, ви також можете зберегти ялинку вдома.

Рекомендую

Дерев'яні ялинкові прикраси

Ця ялинка зроблена з крупнозернистої коноплі, вигравірована лазером, чудово і красиво. Зазвичай є багато прикрас, але більшість з них одноманітні якості, яскраві кольори більше святкової атмосфери. Якщо у вас недостатньо місця, ви також можете повісити їх у вашу велику ялинку або на підвіконня або на мотузці подарункової коробки, щоб дати друзям та близьким, ялинка надасть їм сюрприз.

Деякі люди кажуть, що найприйнятливішою для навколишнього середовища є різдвяна ялинка лише один раз на рік, і сировина не може бути деградована. Але насправді є щоденне використання новорічної ялинки. Наприклад, ця різдвяна ялинка визначає папку. Окрім того, що можна вставити на робочий стіл, коли меблі, а також примітка на зазначеному вище, записується, щоб уникнути забутих важливих подій. І це обертається металевим дротом, але люди також бачать, що різдвяна ялинка може бути дуже делікатною.

З деревини, деякі прості кольори, трохи м'який маленький свіжий колір, Різдвяна ялинка, а деякі - великий червоний та зелений кольори фестивалю, це дерев'яне дерево є останнім з цього. Яскраві кольори не можуть бути виражені, можна лише сказати, що висока чистота червоний - червоний, зелений - зелений. І середина якоїсь порожнистої корони, кожен з них всередині - дерев'яні ляльки, який сніговик ах, Санта Клаус ах. Чотири кути однакові, як і древня вежа башти, що висить ту ж башту. Так що вся різдвяна ялинка незабаром свіжиться.

Стільниковий папір квіткова квітка різдвяна ялинка

Перші кілька лісів, дріт ялинки закінчилися, ми знайшли цих хлопців незалежно від розміру, все дуже важко. Якщо сайт потрібно змінити, це не дуже зручно. На щастя, є ялинка з тріском квітів. Принцип дії цієї новорічної ялинки також дуже простий. Використовуйте частину паперу липким способом разом, коли відкривається це стільникова форма. А потім на повороті стало тривимірна конічна ялинка, чи не так зручно? І це зазвичай легко зберігати. Просто дайте їх скласти в аркуш на лінії. Другий рік також може бути використаний, можна сказати, що це найбільш екологічно чиста та ефективна різдвяна ялинка

Велика ялинка

Для дому не бракує місця, лише відсутність атмосфери землі сім'ї, отримати велику ялинку вдома або дуже добре. Хоча незалежно від того, наскільки можна зробити різдвяну ялинку, але багато хто це голі дерева, наведені вище прикраси, а також купувати власні. Скільки купити, як з проблемою. Якщо ви людина, яка не бажає їх розглядати, то це дерево дуже підходить для вас. Різдвяна ялинка Вона прикрашена різноманітними. Ви отримуєте товари, відкриваєте пакет, просто треба робити збірку, а потім пов'язуєте прикраси просто відмінними друзями.

DIY ялинка

Хоча це може бути використано для отримання готового продукту, це дуже зручно, але це не має досвід веселощів. Якщо це не реально, щоб дозволити собі взяти ялинку висотою 6 метрів, чи роблять ви різдвяну ялинку, як різдвяну листівку? Корейське дерево - напівфабрикат. Ймовірно, намальовано контур і форму. Просто обріжте їх і зібрати їх. У середині цієї ялинки є шари снігу, дуже відчуваю Мень, дуже мило.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!