Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяна ялинка символізує відновлення життя

Різдвяні дерева є одними з найбільш знаменитих традиції святкування Різдва. Зазвичай люди покласти вічнозелених як ішов в будинок, або на відкритому повітрі навколо Різдво і прикрасити його Різдвяні вогні і барвистими декораціями. І поклав ангел або зірки на вершині дерева. Вічнозелене дерево прикрашені свічки і прикраси, в рамках святкування Різдва. Сучасні ялинку виникла в Німеччині. Німці прикрасити ялинку (дерево з Едемського) вдома 24 грудня кожного року, Адам і Єва і повісити млинці на вершині, Дерево Різдва, що символізує святу хліб (Марк християнських спокутування). У наш час використання різних куки замість Святий хліб, часто супроводжується символом Христа свічка. Крім того, інтер'єр також оснащений Різдво башта, є дерев'яні трикутну споруду, з багатьох невеликих поличках розміщені на статую Христа, Різдвяна ялинка вежі прикрашені вічнозелена листя, свічки і зірка. За 16-го століття башта Різдво і Едемському саду факультети об'єднались в один ялинок.

Цей звичай був популярний серед віруючих в Німецька лютеранська церква 18-го століття, але він не був до 19-го століття що країна стала популярною, стає укорінене німецький традицією. На початку 19-го століття, Різдвяна ялинка було поширено в Англії, і чоловік королеви Вікторії та німецького принца Альберта були популяризував у середині 19-го століття. Вікторіанський ялинки прикрашені свічки, Різдвяна ялинка цукерок і різні тістечка і висіли на гілках, з стрічками і паперові ланцюги. Ще в 17-му столітті ялинку був доставлений в Північній Америці німецьких поселенців і була популярна в 19 столітті. В Австрії Швейцарії, Польщі, Нідерландах, також досить популярні. У Китаї і Японії, різдвяні дерева ввели американських місіонерів в 19 і 20-го століття Різдвяна ялинка прикрашена барвисті квіти.

Історія Різдвяна ялинка

Як різдвяні виникла в язичницьких звичаїв різдвяні дерева також мають далеких історію і стати звичайне явище в багатьох культурах в зимовий період. Різдвяні дерева цілому інтерпретуються як різдвяні дерева. Стародавньої язичницької претензії були збережені в християнство, новорічні ялинки і вічнозелені дерева символізують святкування життя відродження.

Римської імперії періоду, стародавньої Римської мозаїка (присутній Туніс), показуючи міф торжествує від Індії грецького Бога вина і чоловік народжуваності, Діоніса (Діоніса, сучасні вчені думаю, що він Бог реінкарнація) тримає відділення хвойне дерево. Християнські процесу також може бути підтверджено у сні Хреста старовинні Англійська поезія (сон на руд), в якому дерево є тортур інструментом Ісуса тортур. Різдвяна ялинка Поема також посилається на ідентифікацію добро і зло дерев, записані в книзі буття.

Сучасний митно безпосередньо не може довести язичницьких звичаїв. Ранніх документів можна простежити до Німеччини в 16 столітті; Вебер Ingeborg-Келлер, професор європейської антропології в Марбурга, визначені 1570 Бремен промисловості Асоціація щорічній брошурі як використовувати холодний сорочка плюс яблук, горіхів, датами, кокосове, Різдвяна ялинка печиво та паперові квіти оформлені в Гільдія Будинки радувати дітей членами Асоціації промисловості, які збирати цукерки на Різдво. Інша посилання — з Базелю, Різдвяна ялинка, де індивідуальні учень несли дерева, прикрашені яблука і поблизу міста сиром в 1597 році.

Прикраси на ялинку, здається, схожі по всьому світу. Тому, що Різдво в зимовий період, ялинку використовують в вічнозелені дерева. Це в основному чотири або п'ять футів на зріст невеликих долоні дерево або невеликий Сосна, посаджений у великих вазон, покриті барвисті свічки або лампи, новорічні ялинки і різні прикраси і стрічки, а також дитячої іграшки та подарунки від їх сімей. Після оздоблення, покласти його в куточок вітальні. Якщо вона перебуває у церкві, аудиторія або громадському місці, Різдвяна ялинка відносно високий, новорічні ялинки і дерева можна також розмістити під Подарунка.

За словами митних Різдва перших Різдвяна ялинка є невеликий пальмових дерев на узбіччі білої зимового міста. Першу ніч на народження Ісуса Богородиці та Святого Йосипа, коли вони йшли до білого холодної міста, були дуже втомився, Діви відпочивав під цього дерева на деякий час і мало пальмових дерев, як сприяння однієї розгорнув її гілок і дав Богородиці холодно вітер. В середині ночі народився Ісус Христос ялинку. У цей час особливо яскравим зірки на небі з'явилося пропускання прекрасний світла, безпосередньо в невеликих долоні дерево голову, обліт в красиві діафрагми. З тих пір малі пальмові дерева в Різдва, займає сидіння славного позиції. Що стосується ялинки, щоб бути популярним у всьому світі це тільки 19-го століття. В середньовіччя, популярні релігійних драми в Німеччині, в Едемському саду, після того, як Бог створив людину, Адам і Єва зрадили Бога, грати з пальмою покритий apple, що представляє "Дерево життя" або "знати добро і зло дерево". Пізніше "Дерево життя" у вірних, гра була перенесена додому, символізуючи появою Спасителя. З цього символічний розвитку, до 15 століття прикраси Різдвяна ялинка, стала звичай.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!