Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Загальний вигляд

Хвойних дерев

Клас Songbo розташований в Coniferopsida Sonko голонасінні (соснові) і taxodiaceae (Taxodiaceae), кипарисових (кипарисових) та Araucaria сім'ї (Araucariaceae) колективно. Що кипарисових дерев, найбільш не перетворюєте трикутник вежі, як, дуже менше стало як ялинку використання; Хоча Осло кедр розділ дерева рідні ю Південної півкулі (розташований у Південній півкулі, Нової Зеландії та Австралії, за винятком), як правило тільки в Південній півкулі як ялинки, щоб з іншої області самого менше використовується для як Різдвяна ялинка; у Sonko і кедр розділ, сплати нудитися розділ автор має видів номера, але taxodiaceae з більш ніж 10 разів, тому сосна розділ завод часто був як ялинку.


Соснові Абіес

Соснові Абіес (Європейська) більше 10 видів дерев використовуються в якості ялинок в світі, ніж будь-яких інших видів, завдяки ялина, красиві, колір і запах чудовий і листя вирізати Після висихання нелегко злетіти, стає найбільш популярних видів ялинку. ЯЛИЦЯ (ялиця, також відомий як СМЕРЕКИ, ялиці) вважається найбільш традиційної Новорічної ялинки.


Ялина

Ялина і ялиця дерев з вежею і бар жорсткий листя, є одним з основних видів дерев новорічної ялинки. Серед них, з ялини (Ялина європейська), легко зростають, низькі ціни і, отже, дуже поширених видів ялинку.


Сосна

Pine є членом, таких як сосна звичайна, Плаун, Сосна і в деяких районах буде обраний як ялинку. Ніж ялин і смереки дозування є набагато менше.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!