Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

PE ялинки становить більше сорту


PE різдвяні дерева є використання матеріалів PE Різдво листя, вірності і тиску, ніж звичайний ПВХ ялинку з PE краще листя виробляються ялинку ближче до реального дерева, PE Різдвяна ялинка за споживача фаворита, Різдво розміщені на дому або Компанія оздоблення дверей, це більше сорту.

PE ялинку

Високий: 2.1 м (можна налаштувати)

Матеріал: ПВХ лист

Дерево ніг: залізо ніг

Прикраси: жоден

Освітлення: (необов'язковий світла або світлодіодні ліхтарі)

З підвищення екологічної обізнаності людей Різдвяна ялинка промисловості також стикається екологічні проблеми, PE ялинку надмірне збезлісення викликані на велику кількість лісу, ресурси були знищені а потім втрати грунту ресурси, що призводить до подальшого пошкодження навколишнього природного середовища. За екологічних проблем ялинок все більше і більше людей стурбовані.

В останні роки зроблені з ПЕ пластикові PE ялинку, не лише до Різдва додав товсті святкової атмосфери, а й людям по всьому світу, щоб сприяти збереженню низьковуглецевої енергетики, PE ялинку навколишнього природного середовища в важливість утилізації.

З занепокоєння про проблеми навколишнього середовища PE ялинку екологічних питань був дедалі більше уваги. Майбутнє більш екологічно чистого матеріалу ялинку буде все більше і більше. Останнім часом PE ялинку матеріал дерево є основною дерева, але є багато штучних використання екологічно чисті відходи з символом ялинку моделювання, з одного боку для задоволення різдвяний, з іншого боку збереження природних лісові ресурси. Можна описати як подвійну гру.

Таким чином, придбання ялинок вибрати регулярні виробників, PE новорічні ялинки, тому що регулярні виробники використовують екологічно чисті матеріали, з передовою технологією, всеосяжний послуги, не тільки сприяє збереженню природні ресурси, може бути сильною святкової атмосфери для святі


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!