Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяна ялинка має дуже багате християнське релігійне значення


Різдвяна ялинка є частиною святкування Різдва з свічками та прикрасами, які прикрашають ялинки або сосни. Сучасна ялинка виникла в Німеччині. Кожен рік 24 грудня німці влаштовували ялинку (дерево Еденського саду) вдома, а також висіли на ньому печиво, що символізує святилище (знак християнського спокутування). Сучасне використання всіх видів печива замість святих печива, ялинки, але також часто додають символ Христових свіч. Крім того, в інтер'єрі також є різдвяна вежа, являє собою дерев'яну трикутну структуру, є багато маленьких сітці, розміщена статуя Христа, вежа, прикрашена вічнозеленими листям, свічками та зіркою. Різдвяна ялинка До XVI століття Різдвяна башта та Еденський сад були об'єднані в ялинку.

Значення новорічної ялинки:

Фактично різдвяна ялинка має дуже багате християнське релігійне значення, воно може представляти: сад дерева, хрест Христового дерева життя, Іоанн апостолів у "мовчазному звіті", згаданому в богах, бачать дерево життя, Різдво Дерево цього дерева Народило дванадцять наборів фруктів для терапевтичного ефекту щомісяця. Новорічна ялинка прикрашає і маленькі подарунки, більш святковий сприятливий сенс.

Походження:

Різдвяна ялинка, ймовірно, походить від релігійної драми раннього середньовіччя - "раю", який буде поставлений у тимчасовій каплиці чи міській площі в Європі.

Ця драма розповідає історію людства від "створення бабусь і дідів в раю", доки "Ісус Христос не народився в холоді". На сцені завжди буде дерево, що висить з яблука, ялинка - символ райських дерев.

Незабаром люди почали користуватися різдвяними прикрасами: вдома "райське дерево" висить подарунок, Різдво, але також вказують свічку на святкування народження Ісуса Христа для райського повернення людини.

Сучасні новорічні ялинки виникли в Німеччині, а пізніше поступово популярні у світі, як різдвяні свята в одній з найвідоміших традицій. Часто люди на Різдво до і після вічнозелених рослин, таких як сосна в будинку або на відкритому повітрі, прикрашені різдвяними вогнями та кольоровими прикрасами. І поклади ангела або зірку на верхівку дерева.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!