Електронна пошта:sales001@hanyin-gift.com

Різдвяна ялинка символізує життяМати ялинку підготувати ялинку примножити радість незабутню атмосферу. Ялинки, як правило, зроблені з вічнозелених дерев, таких як кедр, символом життя назавжди. Дерево оформлені з різними свічки, колір квіти, іграшки, зірочок, повісити різні різдвяні подарунки. Різдвяну ніч, люди, співати і танцювати навколо ялинки, насолодитися радістю.

Корисна модель включає в себе наступні компоненти: верхньої гілки, Різдвяна ялинка з'єдання втулки, нижній гілки і листя підключення рукавні й шматок весни. Корисну модель пов'язана з сполучних відділення верхньої гілки і нижньому відділенні або філії і сполучних рукав стабільність існуючої дерево дерево дерево бідні, все дерево не сильний, легко втратити, Різдвяна ялинка непривабливий і недоліки і має зміцнити стабільність всього дерева, непохитність, стабільність дерево, легко встановити, Різдвяна ялинка функціональна і практична всю красу і легко розібрати і так далі.

Західні червоний, зелений та білий колір Різдво, Різдво приходить додому кожна сім'я повинна вико Різдво прикрасити. Червоний

Кольори-це Різдво квіти і різдвяні свічки. Різдвяна ялинка головна прикраса Різдва, з рубка смереки, cypress дерево Різдва був башту формлений вічнозелене дерево прикраса. Різдвяна ялинка висить над на барвисті ліхтарі, подарунки та паперові квіти, але також освітлених Різдво свічок.

Кажуть, що ялинку вперше з'явилися в Древньому Римі в середині грудня Nongshen фестиваль, німецький місіонер Миколая у 8 столітті з вертикального дерево, присвячений дитини. Потім німців покласти 24 грудня як фестиваль Адам і Єва, новорічні ялинки і поставити на "сад сад", які символізували Едемському саду і повісив куки від імені Святого хліб, що символізує спокутування і свічки і символ Христа. 16-го століття релігійний реформатор Мартіна Лютера, для того, щоб отримати зірка різдвяну ніч, розроблений, щоб встановити будинок на дому з Свічі новорічні ялинки. Однак, захід по походження Різдвяна ялинка є ще один популярний приказка: там хороший фермер, на Різдво, Різдвяна ялинка тепло розважали мандрівний дитини, розлука, дитина скласти відділення вставлено на землі гілки рости дерево, дитина вказав на дерево, щоб фермери сказав, що з кожним роком сьогодні, Різдвяна ялинка дерева покриті подарунки погасити вашу гостинність. Таким чином, сьогодні люди бачать, новорічні ялинки завжди покриті невеликий подарунок.


Quzhou Hanyin подарунок Facotry
Додати: No.35, Jiangdong район, Jiangshan місто, Чжецзян, Китай
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Моб: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Комунікації
Bookmark us today!